Finance

Námi uváděné ceny jsou za kompletní dílo včetně kanalizace a zásaku. Nepřekvapí vás žádné další náklady. Kořenová čistička se vám z dlouhodobého hlediska vyplatí. Zatímco klasickou čistírnu vám po deseti - patnácti letech již nikdo neopraví, kořenová čistička vám bude fungovat desítky let spolehlivě. Když se na nás nebo jiného stavitele po letech obrátíte, pomůžeme vám ji zrevitalizovat a bude sloužit další léta.

Dotace pro jednotlivé domy

Pro individuální zájemce stát dotace na čištění vody neposkytuje. Poskytují se pouze dotace na využití dešťové a vyčištěné vody a to až 105 000 Kč. S touto dotací vám rádi pomůžeme.

Dotace pro obce

Na kanalizace a obecní čistírny můžou obce získat dotace od Státního fondu životního prostředí, Ministerstva zemědělství nebo krajů. Lze též získat dotace na kořenové čistírny u jednotlivých domů, pokud obec zapojí minimálně 30 % domů v obci. Koncepci kořenových čistíren u domů vám také rádi navrhneme.

Chcete také kořenovou čistírnu?

Napište nám, co byste rádi realizovali a třeba i termín, kdy byste se chtěli o svých představách bavit. Budeme vás kontaktovat.

Vaše poptávka byla odeslána. Děkujeme!
Něco se nepovedlo. Zkuste to znovu :)